STÁŽE V ITÁLII 

 

Casting

barman

Barman - Barista

servirka

Servírka - číšník

kuchar

Kuchař - Kuchařka

infoproskoly

Informace pro školy

recepcni

Recepční

pokojska

Pokojská

plavcik

Plavčík

 

Vycestuj s námi v létě na ostrov Sardinii, na Jaderskou riviéru nebo do italských Dolomit. Můžeš pracovat jako číšník, barman, kuchař, cukrář, recepční nebo plavčík. Získáš odměnu 500€ měsíčně, ubytování a stravu, pracovní pojištění. Na konci stáže obdržíš certifikát, který ti pomůže při hledání práce kdekoliv v EU.

Neboj se jazykové bariery, hledáme především šikovné a pracovité mladé lidi, kteří se chtějí učit od italských profesionálů. Účastníci stáží se shodují na tom, že zahraniční zkušenost je přínosná pro jejich život, jak profesní, tak osobní. Nejen že si zlepší své jazykové schopnosti a prohloubí odborné dovednosti, ale celkově se osamostatní, poznají jinou zemi, kulturu a odlišný styl práce. Zahraniční stáž je obohatí v osobním životě a výrazně zlepší jejich postavení na trhu práce.

Stáž je určena pro žáky nebo čerstvé absolventy středních odborných škol a učiliš, dále pro studenty vysokých škol. Koordinátorem projektu je vzdělávací agentura Italy Gastro Promotion s.r.o., která působí na českém trhu od roku 1995.

 

Přihláška na letní stáž
Vyplňte vaše údaje. My se vám ozveme co nejdříve zpět